Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

RMS POLSKA
Sp. z o.o.

ul.Fabryczna 4
39-120 Sędziszów Małopolski

Tel: 177452584
Fax: 177852853
GSM: 660769520
GSM: 609696425

biuro@rms.com.pl

Poleć nas:

Systemy oświetlenia reklam – RMS Polska



Na bazie baterii fotowoltaicznych i/lub małych elektrowni wiatrowych wykonujemy systemy niezależnego oświetlenia reklam. W projekcie stosuje się diody LED o wysokiej jasności świecenia jako źródło światła. Diody LED charakteryzują się znacznie dłuższą żywotnością niż standardowe źródła światła. Dodatkowo mają znacznie mniejsze zapotrzebowanie na energię elektryczną, są odporne na wpływ warunków klimatycznych, wstrząsy i wibracje. 

Aby reklama była skuteczna musi być widoczna i zwracać na siebie uwagę, jednak nawet najlepsza reklama będzie bezużyteczna, kiedy pozostaje w mroku nocy. Po zapadnięciu zmierzchu skuteczność wszelkiego rodzaju nieoświetlonych reklam zewnętrznych jest w zasadzie bliska zeru. Przy zastosowaniu naszego systemu oświetlenia tablice reklamowe wyróżnią się z otoczenia i będą skutecznie przyciągać uwagę potencjalnych klientów. 


Solarne oświetlenie reklam świetnie sprawdza się przy drogach głównych, miejscach gdzie nie ma dostępu do standardowej sieci energetycznej
 oraz wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości oświetlenia reklamy ze względu na utrudnienia terenowe (np: konieczność przeprowadzenia wierceń pod drogą). 


Każda instalacja jest projektowana indywidualnie co pozwala na optymalne dobranie mocy systemu (zapas energii wystarcza na kilka dni świecenia nawet przy całkowitym braku słońca i/lub wiatru). System składa się z: lamp wykonanych w technologii LED, panelu fotowoltaicznego i/lub małej elektrowni wiatrowej, czujnika zmierzchu, akumulatorów żelowych, układu sterowania.

Polityka plików cookie

Zapoznaj się z polityką plików cookies.

Czy akceptujesz?